Výhody použitých materiálů

Vysoká odolnost materiálu

Poměr elastanu a polyesteru v látce zabezpečuje vysokou elasticitu a odolnost našich rashguardů vůči poškození tkaniny a díky tomu jsou vhodné pro jakýkoliv druh sportu .

 

Rychleschnoucí parťák

Struktura materiálu kontrolovaně odvádí vlhkost a rozptyluje ji po celé ploše látky, což urychluje schnutí lát. Mokré oblečení má nepříznivě chladivý efekt pro tělo a tím vzniká vhodné prostředí pro vznik a množení mikrobů i plísní. Proto je tento faktor o to víc důležitý pro jedince s citlivější pokožkou.

 

Komprese svalů a lepší regenerace

Přítomností strečového materiálu dochází k mírné kompresi svalů, díky které se následně lépe prokrvují a efektivněji vyplavují kyselinu mléčnou a další odpadní produkty metabolismu. Sval tak může pracovat efektivněji a delší dobu. Komprese rovněž omezuje vybrace a vnitřní poškození svalových vláken ve fázi uvolnění svalu. Tyto faktory urychlují potřebnou regeneraci svalů na další fyzickou zátěž.

 

Rychlejší zahřátí a prevence zranění

Samozřejmě, že komprese působí i na rychlejší zahřátí svalů a spolu s odvodem vlhkosti udržuje ideální teplotu pro svalstvo během celého tréningu. Vytvořená komprese fixuje svaly i klouby a ty lépe drží na svém místě, což pozitivně přispívá k prevenci před zraněním.

 

Komfort technologie 4 směrů

Oblečení kopíruje ve všech směrech tvar těla. Vlákna typu 4-way stretch přilehá přímo ke kůži a zabezpečuje dokonalý komfort při kterémkoliv pohybu.

Zpět do obchodu